Corteva Agriscience™ nową nazwą działu agro DowDuPont

DowDuPont™  26 lutego  ogłosił nazwę swego pionu rolniczego, który zgodnie z planem do 1 czerwca 2019 roku wyodrębni się jako samodzielna firma. Nazwa nowej firmy – Corteva Agriscience™ – składa się z kombinacji słów oznaczających „serce” oraz „naturę”.

– Corteva Agriscience™ połączy trzy działalności o głębokich powiązaniach i oddaniu kilku pokoleniom rolników. Nowa nazwa odzwierciedla nasze zobowiązanie do zwiększenia ich produktywności, a także troskę o zdrowie i dobre samopoczucie konsumentów. Nazwa wyraża też nasz cel: polepszenie życia zarówno tych, którzy produkują, jak i konsumują produkty rolne, zapewniając również postęp dla przyszłych pokoleń. Dzięki najbardziej wyważonemu portfolio produktów w branży, prawie stuletniemu doświadczeniu agronomicznemu i niezrównanemu silnikowi innowacji, tworzymy nową firmę rolniczą, która będzie działać w harmonii z całym ekosystemem, aby zapewnić dostawy zdrowej żywności w sposób zrównoważony i wydajny – mówi James C. Collins, Dyrektor Operacyjny działu Agriculture w DowDuPont.
 
Z ponad 14 miliardami dolarów w wynikach pro forma 2017 i 2,6 miliardami dolarów w zysku operacyjnym EBITDA na 2017 rok, dział Agriculture posiada najbardziej wszechstronny i zrównoważony portfel nasion i środków ochrony roślin na świecie. Planuje się też wprowadzenie szeregu nowych produktów, które umożliwią przedsiębiorstwu kontynuację w dostarczaniu wartości rolnikom obecnie i w dłuższej perspektywie.

Po oddzieleniu od DowDuPont nazwa Corteva Agriscience™ będzie nową marką korporacyjną, jednak przedsiębiorstwo nadal będzie oferowało produkty pod wieloma najbardziej rozpoznawalnymi produktowymi markami premium w rolnictwie, takimi jak: Pioneer®, Mycogen®, nowo zaprezentowany Brevant™, a także wielokrotnie nagradzany fungicyd Aproach® czy Quelex™, herbicyd z aktywnym Arylexem ™.
 
Została również zaprezentowana identyfikacja wizualna Corteva Agriscience™, można ją zobaczyć na stronie www.corteva.com .

Źródło: materiały DowDuPont

Related Posts

None found

Poprzedni artykułRosyjski import. Podsumowanie 2017 r.
Następny artykuł2017. Skąd Rosja importowała pomidory?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.